REQUEST PRICE
Please enter these characters in the following text field.

Fields with * are required
For commercial customers only

WINDSOURCING.COM sayfamıza hoşgelidiniz

WINDSOURCING.COM rüzgar türbini yedek parçaları, rüzgar türbini aksesuarları ve rüzgar türbini bakım ve onarım malzemeleri konusunda uzmanlaşmış bir distribütördür.

WINDSOURCING.COM'a ve rüzgar enerjisi tesisleri için her türlü yedek parça ve tüketim malzemeleri ürün portföyümüze gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şu anda sitemizin Türkçe sürümleri oluşturulmaktadır ve bunlar yakinda hizmete girecektir. Güncel olarak tüm ürünler Almanca ve İngilizce olarak online olarak hizmetinize sunulmuştur. 

Rüzgar türbini yedek parçaları ve onarım malzemeleri için ürün kataloğumuza göz atın.

Bununla beraber ekibimizin taleplerinizi Türkçe’de karşıladığını ve değerlendirdiğini de belirtmek istiyoruz. Lütfen bizimle hemen iletişime geçiniz, sorularınızı veya fiyat basvurunuzu* e-posta yoluyla veya telefon aracılığıyla  bekliyoruz: Telefon: 0049-(0)40-98768800, E-posta: info@windsourcing.com

Lütfen taleplerinizi iletirken arkadaki bilgileri de veriniz: Firma da dahil olmak üzere iletişim bilgileriniz, tam ürün tanımı, üretici ve üretici numarası ya da ürün numarası, miktar, ürüne hangi rüzgar enerjisi tesisi için ihtiyaç duyulmaktadır.  

Hakkımızda

2011'de lanse edilen WINDSOURCING.COM, rüzgar türbinleri için satış sonrası pazara özel olarak odaklanan, pazardaki türünün ilk platformuydu. Amacımız, rüzgar endüstrisindeki satın alma süreçlerini profesyonelleştirmek ve rüzgar enerjisi piyasasıyla ilgili yedek parça ve hizmetler için yeni bir araştırma aracı sunmaktır. WINDSOURCING.COM, 2012 yılından bu yana rüzgar endüstrisinin ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış ürün ve hizmet portföyü ile distribütörlük yapmaktadır. Standart çevrimiçi portföy şu anda elektronik ve hidrolik bileşenler, boyalar, kaplamalar, erozyon bantları ve rotor kanatları için yapıştırıcılardan komple dişli kutularına kadar 50.000'den fazla ürün ve hizmeti içermektedir. Müşterilerimiz, örneğin, ana faaliyetlerine - rüzgar türbinlerinin onarımı ve bakımı - odaklanmak ve tüm gereksinimlerini tek bir kaynaktan sağlamak isteyen bağımsız hizmet şirketleri, rüzgar çiftliği operatörleri veya enerji tedarikçileridir. Almanya, İngiltere, İspanya, Fransa, İtalya, Danimarka gibi geleneksel rüzgar pazarlarının yanı sıra Yunanistan, Romanya ve Polonya gibi gelişmekte olan pazarları da tedarik ediyoruz. Asya'da, esas olarak Japonya ve Güney Kore'dir.

Tedarikçi ağımız, Vestas, Siemens Gamesa, Nordex gibi tüm büyük rüzgar türbini markaları için hem Alman hem de uluslararası rüzgar türbini yedek parça üreticilerini içermektedir.


Tedarik ve lojistik uzmanı

Rüzgar enerjisi endüstrisinde 10 yılı aşkın bir süredir tedarik konusunda 15 yıldan fazla deneyime ve bilgi birikimine sahibiz. Sadece tanımlanmış ürün portföyüne sahip bir ticaret şirketi değiliz, aynı zamanda parça tedariki ve lojistiği için hizmet sağlayıcı olarak da hizmetinizdeyiz. Çevrimiçi ürün kataloğumuzda bir ürün bulamazsanız, onu dünya çapındaki tedarikçi ağımızda arayacağız.

Ticaretini yaptığımız ve tedarik ettiğimiz bu ürünler:

  • Yedek parçalar
  • Aksesuarlar
  • Rüzgar türbinleri için onarım ürünleri.

 

Uzmanlık alanlarımız:

  • Vestas, GE, Siemens, Gamesa ve diğerleri gibi tüm büyük üreticilerin 200.000'den fazla ürününü içeren online ürün kataloğu ve online shop.
  • Dünya çapında tedarikçi ağı: İhtiyaç duyduğunuz ürünleri temin ediyor ve dünya çapında istediğiniz yerlere ulaştırıyoruz.
  • Tek kaynaktan tedarik: Proses maliyetlerinizi azaltın ve zamandan tasarruf edin
  • Müşteri hizmetleri: WINDSOURCING.COM'un çok dilli ekibi, her türlü sorunuz için size yardımcı olmaya her zaman hazırdır.
  • Tedarik ve lojistik bilgi birikimi: Sorunuzu bize gönderin. Uygun ve mevcut ürünler için dünya çapındaki tedarik ağımızı araştırıp sizin için tedarik edeceğiz.

 

WINDSOURCING.COM ekibi her zaman hizmetinizdedir ve tüm sorularınızda size destek olur. Sipariş / ürün talebinizi online olarak yapın veya bize e-posta ile talebinizi gönderin.

Talebiniz için sabırsızlanıyoruz ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bizi arayın: 0049 (0) 40 - 9876 88 00 veya bize info@windsourcing.com adresine bir e-posta gönderin.

WINDSOURCING.COM newsletterBültenimize abone olun, en son gelişmelerden ve özel fırsatlarımızdan zamanında haberdar olun.

Last viewed wind turbine spare parts and repair material